Deníček skupiny Těžká doba


5. hraní - UO před Popradem 30.6.2006

Nad střední Evropou se usadila výrazná tlaková níže, která způsobila pro naše končiny netypická dlouhotrvající vedra, že i takoví milovníci sluníčka, jako jsem já, už docela toužili po alespoň malém ochlazení.

To bohužel přišlo zrovna v den našeho hraní pod širým nebem a celodenní déšť znemožnil konání tohoto minifestiválku na oslavu konce školního roku.

Vzhledem k tomu, že před tímto dnem skoro dva měsíce ani nezapršelo a dusivá horka se vrátila takřka druhý den po neuskutečněném hraní, tentokrát nám vskutku nebyl Manitou ani žádný jiný zodpovědný svatý příznivě nakloněn.

Tak jsme si slíbili, že se ve svém osobním životě polepšíme, nebudeme říkat hrubá slova a budeme převádět stařenky přes silnici, protože jsme měli naplánovaná ještě další venkovní vystoupení (a kromě toho je to tak správné - nebo NE ?)

Manitou nás vyslyšel a další hraní dopadla z hlediska počasí dobře, pro změnu v jednom případě selhal lidský faktor ve formě pořadatele, který nezajistil občerstvení pro nás ani posluchače, ale o tom až příště...

Zapsal MJ