Deníček skupiny Těžká doba


21. zkouška 05.05.2004

Zkouška, pojatá silně pracovně, svolána na klasických již 19.00, přičemž první je U Malinů I.Y.P., sedící uvnitř pod bednou, a pak hned já, přicházející kolem 18.20 na buřtíka a trochu toho duševního odpočinku.

Chybí M.N., dlící na Kocianově houslové soutěži, ale druhý perkusista jest, takže není problém. Taktéž nám naslouchají 3 fanynky, dvě od J.H.Š. a jedna 017 ode mne. Vzhledem k blížícím se akcím cvičíme pod laskavým dohledem našeho přísného, ale spravedlivého br.kapelníka stále stejné kusy, abychom je vypilovali, pouze jeden nový polský, který se již vyklubal.

Pročež jedinými zajímavějšími body večera jsou najednou prasklé 2 struny na br.Karlově kytaře, mnou rozlité pivo na šmytec a židličku, skvělé kytarové výkony M.J., který pod laskavým dohledem našeho přísného, ale spravedlivého br.kapelníka vyrůstá se svěřenými úkoly ve vskutku výraznou a nepřeslechnutelnou osobnost, a abych nezapomněl, pochvala br.kapelníka za to, jak pěkně hraju na violoncello rytmickou pasáž v All Right Now, což jest událost nanejvýš potěšeníhodná.