Deníček skupiny Těžká doba


10. zkouška, středa 11.02.2004

Zkouška na popud br.kapelníka svolána již od půl sedmé, prý abychom si více a lépe zahráli, ale my všichni dobře víme, že jest to proto, aby se zvýšila pravděpodobnost, že budou mít po zkoušce ještě otevřeno v R.U.M. Ale nebyli bychom to my, staří dobráci, abychom nevyhověli, že ...

Scházíme se bez J.H.Š., avšak včas, a ve velmi klidném rozpoložení provádíme detailní nácviky některých k tomu účelu vybraných kusů. V čajovně si objednávám velmi lahodný slaďounký čaj z marocké máty, o kterémžto I.Y.P., který lohní zasejc nějakou tu svoji ředěnou kejdu, prohlašuje všemožné nepěkné věci. Naštěstí ho Míra J. přesvědčuje, že čaj je skutečně pravý a že ho v Maroku pijí po litrech. Táži se Míry J., zda v Maroku mají taktéž tak lahodné ženy, jako čaj, leč odpovědí jsem silně zklamán, neboť v tomto ohledu to prý v Maroku nestojí za nic, neb ženy jsou tam rozteklé jako sádlo či sulc. Takže česká děvčata opět vítězí.

Na náslech opět přichází Kuku.cz, tentokráte s červeným přelivem na vlasech. Pozorujíce ji, nemohu nekonstatovat soulad barvy jejích vlasů s barvou bundy a vzápětí i nosu. Již již mám na jazyku dotěrnou otázku, barví-li již si děvčata vlasy, jsou-li v procesu barvení důsledná do všech detailů povrchu svého těla, ale u všech všudy, raději si ji nechávám pro sebe.

Nálada je, patrně pod dojmem minulé zkoušky, velmi příjemná, což vede k řadě neformálně veselých a v některých případech dokonce až velmi vtipných bonmotů, přičemž nejvíce se smějeme výrokům, zakončených formulacemi : řekl chlapec dívce nebo řekla dívka chlapci. Ostatně posuďte sami :

Nutno poznamenat, že snad ani Kuku.cz nebyla, i přes vše vyslovené, průběhem zkoušky zklamána.

M.N. se rovněž nachází v dobrém rozmaru a nad sklenicemi vlastnoručně donesené kávy "chrochtá blahem", hodnotíce tento svůj stav jako M.M.N.K.O. neboli Malý Mirkův Němcův Kávový Orgasmus.V okamžiku, kdy Míra J. tklivě lká na svoji elektrickou kytaru zvláště některé zvláště povedené pasáže, rozšiřuje M.N. svoji kolekci o M.K.O. neboli Malý Kytarový Orgasmus. Šťastný to chlapec, že ...

Br.Karlovi po dlouhé době praská strunka, tentokráte skutečně ta, co nepraská, pročež br.Karel nemá náhradní a musí polovinu strun rozvinout a znovu převinout na jiné strojky. Ještě že máme zásoby čaje.

Lehce kolem 21.00 hrajeme poslední kus, v klidu a pohodě balíme a rozcházíme se na všechny světové strany za dalšími večerními povinnostmi.